• 2022 2023 seçim anketi

  10.
  Burası çok garip bir ülke amk. Kendini siyasal islamcı olarak tanımlayan partinin içinden ona muhalif iki parti çıkıyor. Önce muhalif olan sonra iktidar ortağına dönüşen milliyetçi olduğunu söyleyen partiden bir parti ayrılıyor daha sonra ondan ayrılan partiden de bir parti ayrılıyor. 20 yıldır ana muhalefette olan bir partiden bir parti ayrılıyor ve hepsi ülkenin ilacı olduğunu iddia ediyor.
  3 -2 ... eksisozlukyazari
 • kanada da 751 çocuk cesedinin bulunması

  17.
  Akıllara şeyhlerin şıhların Ensar vakfında badelediği çocukları getirmiş. Orta Doğu dinleri tükenerek bitecek yakın zamanda umarım.
  3 -2 ... eksisozlukyazari
 • erkeklerin hemen pes etmesi

  24.
  Haha erkekler pes edermiş. Uzunca bir süre kanser ile mücadele ettim. Geceleri öleceğimi düşünerek yatağıma yatıyordum. Akademik başarım dibe vurmuştu ayrıca ailem ile de geçinemiyordum. Baba desteği çekilince ekonomik olarak dar boğaza girdim. Sabah çalışıp akşam kemoterapi alıyordum. Çok kilo verdim saçlarım döküldü kadınlar beni görünce bok çuvalı görmüş gibi davranıyordu. Dibe vurdum. Dibe vurmak nedir asla anlayamayacağınız bir duygu. Kaybedecek hiç bir şeyiniz olmadığında neye dönüştüğüzü tahmin bile edemezsiniz. Ne kadar güçlendiğinizi ne kadar sert yere bastığınızı. Kanseri de yendim okulu bitirip inanılmaz bir kariyer sahibi de oldum. Herkesin saygıyla baktığı biri haline geldim. Ondan sonra kadınların bakışları sözleri tavırları 180 derece döndü. Yani diyeceğim 30 gram am için triplere girmeyin kendinizi sevin hepsi sıraya geçiyor.
  4 -1 ... eksisozlukyazari
 • adana da türk bayrağını çöpe atan kadın

  8.
  Çünkü türban dini bir semboldür. Herhangi bir şeyin sembolünü taşırsan onun ile anılırsın. Eğer ben Kemalist olduğumu belirtecek objeler ile donanıp bu eylemi gerçekleştirirsem o zaman dersin ki şerefsiz Kemalist. Türban bir dini objedir ve sen bunu giyiyorsan ben bir dinin sempatizanıyım demektir. O zaman ben de sempatizanı olduğun şeye verir veriştiririm.
  3 -1 ... eksisozlukyazari
 • tanrı türk ü korusun

  214.
  1789 ihtilalinden sonra Moskova’ya yürüyen Fransız ordusu asil, köle, memur, aristokrat kökenli fark etmeksizin bir ağızdan “Pour La France!( Fransa için)” diye bağırıyordu. Onları bir araya getiren bir Demir yumruk gibi onlara karşı birleşen tüm koalisyonu perişan etmeleri bunun sayesindei idi. Bırakın da 2000 yıllık bir ırk Mançurya’dan Atlantik okyanusuna Sibirya’dan Hindistana bilinen dünyanın yarısından fazlasında hakimiyet kurmuş bir milletin üyeleri de milliyetçilik yapsın.
  4 ... eksisozlukyazari
 • türk askerinin suriyelilerin valizlerini taşıması

  2.
  Halkımız müsterih olsun. TSK’yı bu hale düşürenler şehitlere kelle diyenler, 36 askerimiz bombalandığında misliyle karşılık(!) verenler, şeyhler şıhlar müritlerin genel kurmay başkanının gırtlağını kemerle sıkıp derdest edilmesine sebep olanların hepsi yargılanacak. Hepsini yargılayacağız bakalım o zaman hangi deliğe kaçacaklar
  2 ... eksisozlukyazari
 • şah ismail yavuz dan büyüktür

  3.
  Bu kadar tarih bilmez olunmaz. Şah ismail’in çok güvendiği Part süvarileri Yavuz’un toplarıyla ve tüfekleriyle telef olunca kendini bir Şii imparatorluğu kurmaya adayan ve buna çok güçlü inanan Şah ismail psikolojik bunalıma girdi. Kanuni iran seferinde hatta karşısına çıkmaya korkan Tahmaspa eğer ateşli silahlarımdan toplarımdan korkar isen bunları bırakır kılınç kalkan ile Cenk ederim der.
  1 -1 ... eksisozlukyazari
 • z kuşağı

  229.
  Y kuşağı müziği falan sıkmış yukarıdaki biri ama ben daha çok Louis Armstrong, Eric Clapton, Jimi Hendrix gibi Blues-Jazz üstadlarını severim. Y kuşağının yarak kürek şarkılarını değil direkt X kuşağının parçalarını dinliyorum.
  2 -1 ... eksisozlukyazari
 • alkolden ölmek

  10.
  Bunu bilememde bu aşırı alkol alımıyla alakalı bir arkadaşımın başına gelen olayı anlatayım. Arkadaşımız X olsun. Biz üç arkadaş gece 3-4’e kadar içeriz. Sonra nereden aklımıza geldiyse lan bir kebap yiyelim diyip dışarı çıkarız. Haliyle açık yer bulamaz bir parkta sigaralarımızı yakar uzanırız. Neyse dönüş vakti geldiğinde bu ibne X kanka beni salın ben burda yatarım der. O kafa ile uğraşılmaz ve X parkta bırakılıp gidilir. Gerisini X aktarıyor. Bu salak çok derin uyurdu sabah bekçiler geliyor bu malı 3-5 defa dürtüyor tık yok. Ambulans çağırıyorlar. Bizim X gözünü hastanede mavi kıyafetle açıyor.

  -Kanka amına koyim vallaha böbreği çaldırdık sandım direkt sırtımı yokladım. Anansikim neredeyim diye fırladım kimlik bulamayınca üzerimde zabıt tutmuşlar alkol komasına girdi diye ben uyuyordum amk bir salmadılar dedi.
  1 ... eksisozlukyazari
 • hala ekonomi iyi diyen tip

  1.
  Gerçekten bu kansız şerefsizlerin aklında neler dönüyor merak ediyorum. Geçen sene bir haber çıkmıştı: Bir vatandaşımız eline “iş, aş” yazarak intihar etmişti. Haber linkini görünce gerçekten kanım donmuştu. Vatandaşımızın cesedi her gün dolmuşa binmek için gittiğim yolun kenarında bulunmuştu. Her sabah o köşeye bakıp o vatandaşımızı düşünüyorum. Akşam eve gidince televizyonda kanalları değiştirirken bazen yandaş kanallarda ekonomi anlatan yalakalara denk geliyorum. Gerçekten bu insanların aklında zihninde ne dönüyor merak ediyorum. Geceleri ne düşünüyorlar, ne yiyip içiyorlar? Ben dinlemek istiyorum gerçekten bu zihniyeti çünkü bu kansızları gördükçe benim kanım donuyor.

  (bkz: iş aş haydar baş)
  1 ... eksisozlukyazari
 • muarrem incenin konvoyu

  2.
  Yazan arkadaş sek Trakyalı olsa gerek. Muarrem nedir amk
  3 ... eksisozlukyazari
 • akşama sözlüğü girenlerin mal olması

  2.
  Akşam akşam sözlüğün bir tarafına girmesi sonucu Türkçesi kayan yazar hezeyanı. Söylediği şeyi kanıtlarcasına başlık açmak bu olsa gerek
  2 -2 ... eksisozlukyazari
 • 2 temmuz 2021 belçika italya maçı

  9.
  Axel Vitsel denen faydasız vasat oynamaya devam ederse Belçika gidici.
  1 ... eksisozlukyazari
 • kelime i şehadet getirsem müslüman olur muyum

  5.
  Öncelikle artı dokuz ihale peşkeş çekme yöntemleriyle donanmalısın. 7 yaşındaki çocukları badelemek dersini aldıktan sonra şeyh malafatıyla bitirme tezi yazacaksın. Karını kızını gavsa üfletip Master yapacaksın. Sonra bir partiden anladın sen vekil olarak islam zincirini tamamlayacaksın.
  7 -5 ... eksisozlukyazari
 • en feci işkence çeşitleri

  11.
  Fıçı işkencesi en iyisidir. Kurban yarı oturur yarı ayakta biçimde zar zor sığacağı bir fıçıya sokulur. Dizler 45 derece bükük vaziyette fıçıya konan kurbanın üzerine kapak kapatılır ve ufak bir delikten zar zor nefes alması sağlanır. Pozisyonunu değiştiremeyen kurban günlerce altına yapar ve birkaç hafta sonunda bacaklarında aşil tendonundan itibaren tüm kasları yırtılır. Günlerce acılar çeker
  2 ... eksisozlukyazari
 • 2 temmuz 2021 belçika italya maçı

  6.
  Nizami şarj nedir adam geçtikten sonra şarjlarsan ne olur bilmeyen adamların kahve ağzıyla yorum yaptığı maç.
  1 -2 ... eksisozlukyazari
 • ülkedeki çin ve rus düşmanlığı

  6.
  Uluğ Bilge Kağan Orhun Yazıtlarında der ki:

  Çinlilerin tatlı sözlerine, yumuşak ipeklilerine kanıp Türk halkından bir çoğunuz öldünüz. Türk halkı, mutlaka öleceksin! Güneye Çugay dağlarına, Tögültün ovasına yerleşeyim dersen, Türk halkı, mutlaka öleceksin. Kötü insanlar şöylece akıl verirlermiş: “Uzakta isen Çinliler ipeklinin kötüsünü verirler, yakındaysan ipeklinin iyisini verirler” diye öğretirlermiş.

  Ruslarla süren savaşlarımızdan bahsetmeyeceğim bile zira bir kitap olur. 93 harbine bakın yeter. Cihan Türk’e yar olmaz Moskof iti de Türk’e dost olmaz.
  6 -1 ... eksisozlukyazari
 • rusların bu ülke aleyhine birsey yapmamış olması

  3.
  Suriye’de 36 askeri ananı siken jigolo bombaladı heralde. 62 füze krizinde Jüpiter füzelerini sökmezsek nükleer savaşta ilk olarak dümdüz edileceğimizi açıklayan da bacını satan dürzü heralde
  3 -1 ... eksisozlukyazari
 • chp vizyonu

  11.
  Hepiniz yargılanacaksınız. Bu ülke batarken bayrak sallayanlar yargılanacak. Siz bukalemun gibi iktidar yalayan omurgasız yavşaklarsınız ancak 1789’da Jakobenlerin yaptığının aynısını yapacağız.
  -1 ... eksisozlukyazari
 • chp vizyonu

  10.
  CHP ne yapmaz sıralı liste:

  -36 askerimize Rusya bomba yağdırıp şehit ederken misliyle karşılık verip şiddetli şekilde kınamaz.
  -Önce terör örgütleriyle masaya oturup sonra da ülkeyi Hendek sürecine götürmez. Birilerinin mektuplarını mitinglerde okumaz.
  -Birileriyle megri megri oynayıp Kürdistan bayrağını göndere çekmez.
  - insanlar eline iş aş yazıp intihar ederken ekonomiden bihaber saraylarda yaşamazlar.
  -Ekonomide sporda sanatta dünyanın göt deliği haline gelen bir ülkede her şey gülistanlık gibi yaşamaz.
  - Çocukları yurtlarda badeleyen şeyhler şıhlar müritlere para akıtmaz sonra da onlar gelip kafamıza bomba yağdırmaz.
  -Ülkeyi parsel parsel satıp pardon özelleştirip boğazı ikiye yararak etrafını katarlılara satma hayali kurmaz.
  -2 ... eksisozlukyazari
 • yeni şeyler getiriyorum